Temple Run 2

Temple Run 2 dla Windows Phone

Znowu biegną przez świątynię

Temple Run 2 , kontynuacja kontynuacji przez Imangi Studios niekończącej się klasyki biegaczy o tej samej nazwie, jest doskonałym przykładem na to, co zrobić z drugim wejściem do serii gier arkadowych .

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Ulepszona grafika i efekty

Wady

  • Powtarzalne

Bardzo dobry
8

Temple Run 2 , kontynuacja kontynuacji przez Imangi Studios niekończącej się klasyki biegaczy o tej samej nazwie, jest doskonałym przykładem na to, co zrobić z drugim wejściem do serii gier arkadowych .

Czy nigdy nie zdejmę tych małp z moich pleców?

W Temple Run 2, musisz ponownie spróbować uciec z przeklętym idolem , który ukradłeś ze świątyni, wciąż ścigany przez małpy zła demona. Podczas gdy nadal będziesz biegał (oczywiście), skakał, ślizgał się i skręcał, będziesz musiał także poruszać się po klifach, liniach zip, kopalniach i lasach.

Gra posiada ulepszenia i treści do odblokowania, które można kupić za monety zarobione w grze, lub możesz kupić walutę za pomocą mikrotransakcji . Temple Run 2 tak naprawdę nie zmusza zakupów, ale łatwe wyjście, kupując paczkę monet, jest kuszące.

Problemy z wykrywaniem wejść

Kontrolki w Temple Run 2 są takie same jak w oryginalny . Przechylisz się, by poruszać się poziomo i zbierać monety, przesuwać palcem w górę, aby skakać i przesuwać palcem w dół, aby przesuwać. Aby zmienić kierunek w lewo lub w prawo, przesuń palcem w tym kierunku. Jeśli grałeś oryginał, skakanie do Temple Run 2 jest łatwe.

Istnieją jednak pewne problemy z wykrywaniem wejść w Temple Run 2. Od czasu do czasu przesuwając się, by skakać lub ślizgać się, gra się nie rejestrowała i uderzyłem w drzewo lub ścianę. Innym razem rejestrowałabym sidewipe niepoprawnie i przegrałbym. Może to być frustrujące, zwłaszcza gdy osiągnąłeś daleko do poziomu.

Większy i lepszy

Podczas gdy oryginał świątynny bieg Wizualizacje były trochę stagnacja, Temple Run 2 dodaje dużo wyższej jakości grafiki i efektów . Sceny wyglądają i są większe, a wraz z postępem jest więcej różnorodności poziomów.

Nigdy nie przestawaj biec

Jeśli podobał Ci się Temple Run, Temple Run 2 będzie jeść cały swój wolny czas.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na windows-phone-7

Temple Run 2

Download

Temple Run 2

Opinie użytkowników o Temple Run 2

Sponsorowany×